Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

Обласна влада допоможе реконструювати гуртожиток у Лисичанську

«Реконструкція гуртожитку - це важливий проект, і обласна влада в ньому допоможуть. Потрібно розуміти, що ці соціальні квартири там будуть в першу чергу для працівників сфери медицини та освіти », - зазначив голова облдержадміністрації Володимир Пристюк під час огляду реконструкції селища "стекольный" в Лисичанську.

За словами міського голови Лисичанська, Сергія Дунаєва, після відновлення виробництва на скляному заводі в 2009 році, місцева влада взялася за розвиток інфраструктури селища. «Зараз ми проводимо ремонт доріг, які не ремонтувалися 20 років.

На ці цілі з держбюджету ми отримали 13 млн. грн., Також відновлюємо паркову зону, плануємо провести ремонт гуртожитку », - розповів Сергій Дунаєв.

Голова облдержадміністрації підтримав плани міського голови Лисичанська. «У цьому селищі живуть ті люди, які працюють на скляному заводі. Звичайно, ми повинні допомагати в благоустрої території і зробити сучасний житловий масив », - підкреслив Володимир Пристюк.

У цілому Володимир Пристюк подякував Сергія Дунаєва і зазначив, що задоволений тією роботою, яку проводять міська влада Лисичанська з розвитку міста.

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"