Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

У Лисичанську працівник таксі отримав тяжкі тілесні ушкодження

У Лисичанську працівник таксі отримав тяжкі тілесні ушкодження. До чергової частини Лисичанського МВ УМВС надійшло повідомлення з центральної міської лікарні ім. Титова про те, що один з працівників таксі вийшов на чергове чергування, але доопрацювати таксистові не вдалося.

У м. Сєвєродонецьку до нього звернувся молодий чоловік, житель Новодружеська, який сів у машину і попросив водія відвезти його за вказаною адресою. По приїзду водій таксі назвав необхідну суму для оплати за послуги з перевезення, на що клієнт, будучи в нетверезому стані, заплатив лише частину. Вимоги водія провести повну оплату привели в лють клієнта, він дістав ніж і завдав ним удар водієві в область живота, після чого зник у невідомому напрямку.

Працівники міліції негайно стали вживати всіх необхідних заходів, щоб знайти і притягнути до відповідальності особу, яка вчинила злочин. Тікаючи з місця злочину, горе-злочинець забув номерний знак шахти, де він працював, що і послужило зачіпкою при розкритті злочину. Завдяки залишеної докази, оперативникам в короткі терміни вдалося встановити особу злочинця, після чого встановлювався коло його знайомих, перевірялися місця його можливого перебування.

Протягом чотирьох годин за гарячими слідами злочин було розкрито. Як виявилося, молодий чоловік переховувався у свого друга. За даним фактом порушено кримінальну справу: ч.1 ст.121 КК (умисне тяжке тілесне ушкодження). Злочинець буде відповідати перед законом. Санкція цієї статті передбачає від 5 до 8 років позбавлення волі.

Повідомляє МВ УМВС України в Луганській області.

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"