Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

У Лисичанську почали освоювати 13 млн. грн. на капітальний ремонт доріг

У Лисичанську почали освоювати 13 млн. грн., що надійшли з державного бюджету на капітальний ремонт доріг. Про це повідомив заступник Лисичанського міського голови Андрій Шальнев.

Він зазначив, що відповідно до Постанови Кабміну № 52 до кінця поточного року в рамках державної субвенції заплановано виділення 30 млн. грн. на капремонт сто однієї вулиці міста. З них 13 млн. грн. Лисичанськ вже отримав (ремонт 43 вулиць), ще 17 млн. грн. прийдуть в грудні 2011 р.

«Гроші надійшли на розрахунковий рахунок 30 листопада поточного року, і відразу ж були укладені договори на проведення капітальних ремонтів вулиць. Укладання асфальту вже виробляють. Погода в Лисичанську сьогодні сприяє для таких робіт », - прокоментував заступник міського голови.

Він пояснив, що керівники двох фірм, які виконують роботи (ЛКП «Шляхрембуд» і ТОВ «Промстройуголь») не зацікавлені в порушенні вимог до технологічного процесу.

«Це солідні фірми з хорошою репутацією, і що важливо, що володіють сучасною технікою, необхідною для якісного ремонту доріг», - сказав Андрій Шальнев.

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"