Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

Лисичанська міськрада допоможе приватизувати гуртожитки ТЕЦ

Лисичанська міськрада допоможе приватизувати гуртожитки ТЕЦ. Два житлових будинки, які ДП «Лисичанська ТЕЦ» збирається передати в комунальну власність, міська влада допоможе приватизувати мешканцям. Про це повідомила начальник житлового відділу управління по здійсненню політики Лисичанської міськради в області ЖКГ Марина Евдошенко. По її словами, держпідприємство не в змозі утримувати будови і звернулося до депутатів з проханням передати їх місту.

«Мова йде про гуртожиток і житловому будинку. Обидві будівлі знаходяться на вулиці Кірова. У них проживають працівники ТЕЦ », - розповіла Марина Евдошенко.

Вона додала, що будівлі давно не ремонтували і в даний час комунальники проводять огляд, щоб визначити наскільки критичний стан приміщень.

«Триповерховий гуртожиток імовірно було здано в експлуатацію в 1936-му році. Чому імовірно? Точної інформації про це в документації ми не знайшли. Природно, стан його не радує. Воно потребує поточного ремонту », - прокоментувала начальник відділу.

Першочерговим завданням вона вважає запобігання руйнування гуртожитку.

«У ньому проживають 86 чоловік, і мер міста Сергій Дунаєв наполягає на тому, щоб, незважаючи на вік гуртожитку, умови проживання були прийнятними», - сказала Евдошенко.

Начальник житлового відділу додала, що при бажанні мешканці можуть приватизувати кімнати в гуртожитку і квартири в житловому будинку.

В даний час в 60-квартирної п'ятиповерхівці № 27 проживає 131 чоловік. З 58 кімнат триповерхового гуртожитку № 15, заселені - 49. Загальна площа будівель 4 тис. 864 кв. метра.

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"