Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

Для безпеки дітей

Для безпеки дітей в 41 мікрорайоні встановили європаркани. Мешканці 41-го мікрорайону м. Лисичанська в минулому році раділи новому дитячому майданчику, яку встановив приватний підприємець Іван Рязанцев. Але батьки завжди з особливою увагою спостерігали за своїми дітьми, які грають у дворі.

Вся справа в тому, що поблизу дитячого майданчика завжди їздять машини, як вантажні так і легкові. Це безумовно змушує батьків хвилюватися за безпеку своїх дітей. Мешканці мікрорайону звернулися за допомогою до голови місцевої організації Партії регіонів, депутату облради Володимиру Марченку з проханням допомогти їм вирішити дану проблему.

Володимир Марченко поділився з журналістами, як саме це питання буде вирішуватися: "Так, дійсно, є ряд деяких проблем, які виникають у мешканців 41 мікрорайону. Ми спробували усунути деякі неполадки. Убезпечили каналізаційні люки, які довгий час перебували відкритими, засипали безліч ям щебенем . Профінансувати в повному обсязі ремонт ділянки поки у міської влади немає можливості. Ми вирішили закрити цю проблему за допомогою спільних зусиль ". Рішення було знайдено - встановити паркан, який буде огороджувати дитячий майданчик і перекриє проїзд транспорту.

На таку пропозицію відгукнувся приватний підприємець Сергій Турбаров. Він розповів, що було встановлено 30 метрів еврозаборов, який не тільки убезпечить дитячі ігри на майданчику, а й прикрасить 41 мікрорайон. У той же час до роботи переступив майстер по установці Парканами, і на наступний день жителі району вже милувалися виконаною роботою.

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"