Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

З центру Києва зникнуть маршрутки

З центру Києва зникнуть маршрутки. Столічна влада ретельно готує транспортну інфраструктуру Києва до літа 2012 року. Про це повідомив заступник голови КМДА Анатолій Голубченко.«Ми плануємо створити єдину пішохідну, велосипедну та культурну територію в історичному серці міста - від Подолу до Києво-Печерської Лаври. З центру столиці зникнуть маршрутки, замість них будуть курсувати сучасні тролейбуси та автобуси », - сказав Анатолій Голубченко.

За його словами, до Євро-2012 буде придбано 185 автобусів і 140 тролейбусів великої та надвеликої місткості. Зазначений рухомий склад буде задіяний на маршрутах 1,5-км зони і на маршруті Київ - Бориспіль. Важливо, що весь цей громадських транспорт залишиться киянам і після проведення Євро.

Анатолій Голубченко також додав, що для забезпечення належної роботи нових одиниць рухомого складу планується залучити близько 1 тисячі водіїв.

Разом з тим, буде введений спеціальний автобусний маршрут «Аеропорт« Бориспіль - ст. м. «Бориспільська», на якому щоденно курсуватимуть 70 автобусів місткістю 100 пасажирів.

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"