Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

Лисичанські правоохоронці затримали розкрадачів нафти

Лисичанські правоохоронці затримали розкрадачів нафти. Загострення проблеми енергоносіїв в нашій державі, стала поштовхом до активізації злочинців у сфері несанкціонованого відбору нафтопродуктів з магістрального нафтопроводу державного значення «Саратов - Лисичанськ».

Для припинення розкрадання вуглеводневої сировини та продуктів її переробки, співробітники ДСО в Луганській області здійснюють охорону даного нафтопроводу.

На початку листопада поточного року працівниками Лисичанського відділу державної служби охорони УДСО при УМВС України в Луганській області були затримані двоє любителів швидкої наживи, які з метою крадіжки нафти, несанкціоновано врізалися в трубу нафтопроводу шляхом приєднання кустарно виготовленого крана зі шлангом високої напруги.

На місці злочину було виявлено: відвідної шланг довжиною 50 м, автомобіль DAF, який використовувався для транспортування, викраденої нафти обсягом 28 куб. метрів.

Міліціонери взводу охорони Лисичанського ВДСО прапорщик міліції Олександр Мурашов і старшина міліції Сергій Сафонов розповідають, що прямуючи на відпрацювання ділянки 1043 кілометра магістрального нафтопроводу "Самара-Лисичанськ», біля с. Смоляниново Новойдарского району, вони не змогли проїхати через прилеглу лісосмугу, бо проїзд був заблокований транспортними засобами. Цей факт викликав підозру у правоохоронців, і тому наряд міліції, об'їхавши загородження, попрямували до нафтопроводу з іншого боку лісосмуги, і виявив любителів дармової нафти, які були затримані на місці події.

За даним фактом порушено кримінальну справу за двома статтями КК України 185 «Крадіжка» і 292 «Пошкодження об'єктів магістральних нафто-, газо-і нафтопродуктів». Ведеться слідство.
Повідомляє УДСО при УМВСУ в Луганській області.

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"