Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

Чергові новини оптімізаціі

Чергові новини оптімізаціі.Как нам стало відомо, «Укрзалізниця» планує з січня 2012 року, скасувати потяги, які курсують через Лисичанськ-Рубіжне. А саме поїзд № 338 «Донецьк-Москва» і поїзд № 118 «Дебальцеве-Хмельницький». Мотивуючи це тим, що дані поїзда та станції які їх обслуговують, не є прибутковими, а отже підлягають оптимізації.

У прес-службі донецької ЖД цю інформацію підтвердили, повідомивши, що на даний момент, дійсно розроблена заміна поїздам «Дебальцеве-Хмельницький» на «Луганськ-Київ» і що є два варіанти його руху:

1. через Лисичанськ - Рубіжне
2. через Дебальцеве - кр.лиман

Але враховуючи те, що гілка Дебальцеве - кр.лиман електрифікована, з великою часткою ймовірності можна сказати, що пасажири нашого регіону (Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Рубіжне) в майбутньому цього поїзда не побачать.

І якщо у напрямку Дебальцево - Хмельницький ще не все вирішено остаточно, то судячи з офіційної відповіді прес-служби донецької залізниць, подальше проходження поїзда № 337/338 Донецьк - Москва з середини січня 2012 року є недоцільним.

В замін ж, жителям нашого регіону, пропонують користуватися послугами станцій Луганськ, Дебальцеве, Донецьк посилаючись на те, що зараз активно розвиваються інші види транспортного сполучення між містами - автобуси, таксі і маршрутні таксі.

А так як міська влада Лисичанська, Сєвєродонецька, Рубіжного повністю відсторонилися від вирішення цієї проблеми, ми пропонуємо мешканцям та громадським організаціям нашого регіонального трикутника, висловити невдоволення з приводу такої схеми оптимізації. Тим самим нагадати, що саме ми є клієнтами залізниць, і що наша думка в даному питанні повинні бути врахована. Інакше наш «трикутник» перетвориться на подобу «бермудського», який обходять всі транспортні потоки з перевезення пасажирів.

Адреси офіційних осіб «Укрзалізниці»:

Начальнику Донецької залізниці
Рогову Миколі Васильовичу
вул. Артема, 68. м. Донецьк 83000

Генеральному директору «Укрзалізниці»
Козаку Володимиру Васильовичу
вул. Тверська, 5. м.Київ 03680

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"