Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

У Лисичанську в стислі терміни побудували енергозберігаючі модульні котельні які окуплять себе протягом року

У Лисичанську в стислі терміни побудували енергозберігаючі модульні котельні які окуплять себе протягом року. Команді Лисичанського міського голови Сергія Дунаєва (Луганська область) знадобилося 6 місяців для будівництва нових енергозберігаючих модульних котелень, загальною потужністю 10,2 мегавата на централізоване опалення соціальних і громадських об'єктів. Про це повідомив заступник Лисичанського міського голови Анатолій Калашник. За його словами, це унікальний досвід, коли котельні будують і вводять в експлуатацію в такі короткі терміни. Про це повідомили в прес-службі Лисичанської міської ради.

«Зазвичай будівництво подібних об'єктів займає 2-3 роки. Нам вдалося все зробити в максимально стислі терміни. Будівництво розпочали у травні цього року. Котельні вже запустили, працюють в нормальному режимі. Все відбувається за планом. Головні труднощі позаду », - запевнив Анатолій Калашник.

Він також додав, що весь цей час мер міста Сергій Дунаєв вів безперервні переговори з Міністерством енергетики та вугільної промисловості.

«Робота велася спільними зусиллями, постійно узгоджувалася. Керівник НАК «Нафтогаз Україна» Євгеній Бакулін надав місту велику фінансову підтримку відповідно до договору про соціально-економічне партнерство. Він розумів як нам важко і оцінив прагнення до модернізації », - прокоментував заступник мера.

За його словами, 2 останні опалювальні сезони тепло в місті подається згідно з графіком
«Ці котельні не просто дають тепло, вони економлять гроші державного і міського бюджетів, що згодом ми зможемо використовувати згідно з програмами, затвердженими на сесіях міськради. Це і дороги, і соціальна сфера. Окупність проекту становить усього лише рік. Тепер судіть самі наскільки вигідніше використовувати модульні котельні, ніж утримувати енергоємну ТЕЦ », - сказав Анатолій Калашник.

Нагадаємо, що раніше Лисичанськ опалювали ДП «Лисичанська ТЕЦ», основні потужності якого проектувалися для потреб содового заводу. Місто споживав лише невелику частину того, що може виробляти ТЕЦ. За словами директора ДП Миколи Толдонова, 5-процентне споживання теплової енергії, виробленої ТЕЦ, обернулося б для підприємства збитками більше ніж в 40 млн. грн. за опалювальний сезон 2011-2012 років.

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"