Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

У Рубіжному 9 підлітків довго знущалися й били 14-річну дівчинку

У Рубіжному 9 підлітків довго знущалися й били 14-річну дівчинку. Про це інформагентству Cxid.info повідомили в ВЗГ УМВС України в Луганській області. Інформація про те, що дівчинку жорстоко побили, надійшла в міліцію від персоналу приймального покою санітарного пропускника Центральної Рубіжанської лікарні. Саме сюди мама пізно ввечері привезла побиту дочка. Оглянувши дівчинку, медики виявили на її обличчі забої м'яких тканин, дві гематоми на голові, синці та садна по всьому тілу. Але, найголовніша проблема, яку констатували медики, було сильний струс мозку та черепно-мозкова травма, які супроводжувалися специфічними симптомами.

За словами побитої дівчинки, напередодні приблизно о 17.00 вона зустріла у дворі своїх однолітків - 4 дівчаток і 9 юнаків. Після цього вся компанія вирушила в традиційне місце свого дозвілля - недобудоване багатоповерховий будинок. Опинившись на місці, підлітки захотіли зіграти в хованки. Але мирна гра перейшла в жорстоку і криваву забаву зовсім випадково після того, як симпатії хлопчиків і дівчаток явно не збіглися. За правилами хованок молоді люди спочатку визначалися, хто з хлопчиків буде шукати конкретну дівчинку. Вибір 14-річного Кирила упав на постраждалу. Таке рішення симпатичного хлопця довелося явно не до душі однієї з дівчаток. Свою образу і ущемлене самолюбство вона не стала приховувати. Вона несподівано влаштувала для своєї кривдниці судилище, і ключовим звинуваченням стали колишні «гріхи». Коли жертва не побажала «визнати себе винною», діти влаштували їй тортури.

Спочатку дівчинку силою поставили на коліна, зв'язали мотузкою їй руки, після чого її стали бити носками взуття по обличчю. Від болю дівчинка впала. Потім її стали бути каблуками по спині. А в цей час троє інших «катів» тягали бідну дитину за волосся, і при цьому не скупилися на найвитонченіші образи і приниження. А коли закривавлена ​​жертва спробувала кричати і кликати на допомогу, «облічітельніца» дістала з куртки свій носовичок і заткнула їм рот своєї жертви. Коли дівчинка замовкла, жорстокі однокласниці придумали для неї новий вид покарання. Вони в присутності хлопчиків роздягнули її до наготи, вивели на балкон сьомого поверху цього ж недобудованого будинку, витягнули кляп з рота і змусили голосно кричати образи на свою адресу.

Ніхто з хлопців за неї не заступився. Хлопці стояли поруч і насолоджувалися таким жахливим поданням в живу, до якого вони звикли лише в Інтернеті, куди періодично викладають подібні відео ролики. Хтось із них навіть знімав все, що відбувається на свій мобільний телефон.

Після того, як підлітки побачили, що дівчинка стала втрачати свідомість, вони злякалися, одягли її і відвели додому до «звинувачує», щоб там приховати сліди злочину. Тут у квартирі вони викуповували постраждалу, змивши таким чином кров з її тіла. Тепер вони були абсолютно впевнені, що вона не зможе нікому довести, що над нею знущалися. Побита дівчинка прийшла додому, де все розповіла своїй мамі. Після того, як її стало нудити, жінка зрозуміла, що у дочки струс мозку, і вона негайно повезла її в лікарню.

На допиті в якості потерпілої дівчинка розповіла слідчому, що, коли однокласниці її вивели оголену на сьомий поверх будови, вона хотіла від болю і приниження кинутися вниз головою.

Отримані потерпілої тілесні ушкодження поступово за допомогою місцевих лікарів починають гоїтися. А ось глибокі душевні травми, які пережив дитина, допомагають вилікувати фахівці-психологи спільно з їх колегами з Рубіжанського МВ УМВС в Луганській області.

За даним фактом порушено кримінальну справу за статтею 296 КК України (злісне хуліганство). Всі особи, причетні до нанесення тілесних ушкоджень дівчинці, будуть притягнуті до кримінальної відповідальності. В даний час всі 4 дівчинки, які били жертву, знаходяться під підпискою про невиїзд.

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"