Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

«Укрзалізниця» прийняла рішення перевести поїзд «Дебальцеве - Хмельницький» до Луганська

Як повідомляє прес-служба підприємства, економічний ефект від переведення поїзда «Дебальцеве - Хмельницький» до Луганська складе 37 млн ​​грн. За 9 місяців 2011 року збитки від експлуатації поїзда № 125/126 «Дебальцеве - Хмельницький» склали 34,2 млн грн, що пов'язано з низьким пасажиропотоком на цьому напрямку.

Потяг «Дебальцеве - Хмельницький» тільки на 8,1% заповнюється пасажирами, які їдуть до кінцевої зупинки. У той же час спостерігається постійне зростання пасажиропотоку в напрямку Луганськ - Київ. За рахунок такого перекладу, в результаті якого потяг «Дебальцеве - Хмельницький» курсуватиме у київському напрямку через Дебальцеве - Лозову - Полтаву, планується підвищити економічну ефективність і знизити збитковість поїзда № 125/126.

На сьогоднішній день в обслуговуванні поїзда № 125/126 задіяно 332 працівника, з яких 242 будуть за їх згодою переведені у вагонне депо Луганськ для обслуговування маршруту «Луганськ - Київ». Інші співробітники будуть працевлаштовані на вакантні посади в інші структурні підрозділи Донецької залізниці.

Також на засіданні робочої групи ДонЖД 6 жовтня 2011 було прийнято рішення поетапно перепрофілювати вагонне депо Дебальцеве для проведення інших видів ремонту з збереженням існуючого штату. Очікується, що за рахунок перепрофілювання економія експлуатаційних витрат по пасажирському господарству за рік складе 21 млн грн.

Нагадаємо, що що раніше «Укрзалізниця» повідомила про скасування потягу «Молода гвардія» «Луганськ-Київ» з 9 листопада.

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"