Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

Аутотреніг від голови Луганської облради для мешканців Червоної та Кіровоі Гори

Голова Луганської обласної ради Валерій Голенко пообіцяв, що в Лисичанську люди не залишаться без тепла в зиму. Про це він заявив сьогодні на прес-конференції.

«У Лисичанську реалізується програма. Серед іншого є проблемки, але це вже залишкові явища. Там повністю реалізується програма переходу на модульні котельні, мінікотельних, внутрішньоквартальні, внутрішньобудинкові », - розповів голова облради.

За його словами, дійсно Лісічнанкая ТЕЦ, яка мала технологічний зв'язок з «Лиссода» і забезпечувала паралельно теплом місто, зупинена через те, що підприємство не працює. Якщо ТЕЦ буде працювати тільки на вироблення тепла в місті, тоді буде дуже великий тариф за опалення.

«Було прийнято рішення, і я хочу сказати спасибі величезне міністру енергетики та вугільної промисловості, нашому земляку Юрію Анатолійовичу Бойко, з його допомогою, з його підтримкою були виділені кошти національної компанії« Нафтогаз України », ми допомогли з обласного бюджету близько півтора мільйона, і повністю програма переходу не децентралізацію теплового забезпечення .... реалізується в цьому місті .... Жоден будинок без тепла не залишиться в зиму », - заявив Валерій Голенко.

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"