Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

C Днем працівника соціальної сфери!

Сьогодні, 4 листопада, міський голова Сергій Дунаєв привітав усіх працівників соціальної сфери міста з їх професійним святом та нагородив кращих працівників Почесними грамотами та листами подяки виконкому Лисичанської міської ради за сумлінну працю, високий професіоналізм та особистий внесок у роботу з соціальний захист мешканців міста.

Також, в цей день працівників управління праці та заробітної плати населення Лисичанської міської ради з наступаючим святом привітали заступник міського голови Максим Головнев і керуючий справами Володимир Анцупов.

У першу неділю листопада на Україні, згідно з Указом Президента України № 374/99 від 13 квітня 1999 року відзначають День працівника соціальної сфери.
Це свято є свідченням високої оцінки державою ролі працівників, які щодня забезпечують реалізацію державної політики з питань соціального захисту, зайнятості, організації оплати і безпеки праці, трудових відносин.
Соціальному працівнику доводиться стикатися з різними сферами життя людини і суспільства: фізичним і психічним здоров'ям, особистими та груповими конфліктами, плануванням сім'ї, з проблемами працевлаштування, професійної та соціальної адаптації різних категорій населення, профілактикою асоціальної поведінки, здійсненням правосуддя і багатьма іншими.

Соціальна робота - це мистецтво налагоджувати зв'язки між людьми. День працівника соціальної сфери - професійне свято, яке по праву належить тим, хто виявляє милосердя, створює добро не тільки через службові обов'язки, а й за велінням совісті та покликом душі.

Львовский автобазар украина - запчасти к автомобилям.
Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"