Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

Через нові правила «Укрзалізниці» можуть на 50% подорожчати квитки

Через нові правила «Укрзалізниці» можуть на 50% подорожчати квитки.З 1 листопада «Укрзалізниця» вводить нові правила продажу квитків на потяги. Ще не заповнять один вагон, квитки на наступний продавати не будуть. Таким чином, поїзди не ходитимуть напівпорожніми. «Зайві» вагони будуть від'єднувати і використовувати на тих напрямках, де їх не вистачає. Але в таких новаціях є і свої мінуси. В «Укрзалізниці» припускають - проблеми можуть виникнути з нижніми полками, які розкуповують швидше.

Як повідомлялося раніше, нововведення стосується тільки поїздів внутрішнього сполучення, на міжнародні рейси квитки будуть продавати за старою схемою.

Нагадаємо, після реорганізації «Укрзалізниці» в акціонерне товариство ціна на залізничні квитки може підскочити в півтора рази.

«Після реорганізації вона стане більш прозорою, більш керованою. Кожне акціонерне товариство зобов'язане публікувати інформацію про своє фінансове становище, показувати свою фінансову звітність. Поки що «Укрзалізниця» цього не робить », - вважає експерт. Однак, для пасажирів реорганізація «Укрзалізниці» - це скоріше негативна новина.

«Лібералізація ринку веде до зростання тарифу. Після реорганізації тарифи на залізничні перевезення будуть збільшуватися більш різкими темпами. Думаю, протягом кількох років наші тарифи зростуть на 30-50% », - сказав Харчук.

Раніше повідомлялося, що Росія скасувала 10 поїздів на період з 30 жовтня по 3 грудня через рішення Верховної ради про перехід на зимовий час.

Серед скасованих потягів: № 26 «Євпаторія - Москва», № 70 «Бердянськ - Москва», № 208 «Сімферополь - Москва», № 234 «Севастополь - Москва», № 258 «Севастополь - Москва», № 276 «Феодосія - Санкт -Петербург », № 268« Сімферополь - Череповець », № 288« Сімферополь - Воркута », № 424« Євпаторія - Архангельськ », № 528« Євпаторія - Лабитнангі ».

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"