Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

У Рубіжному чиновник притягнутий за коррупцію

У Рубіжному чиновник притягнутий за коррупцію. С моменту вступу в силу Закону України «Про засади запобігання та протидії корупції» прокуратурою м. Рубіжне в результаті проведеної перевірки складений протокол про вчинення адміністративного корупційного правопорушення посадовою особою комунального підприємства. За результатами розгляду зазначеного протоколу громадянин Н. (посадова особа) притягнуто до адміністративної відповідальності за вчинення правопорушення, передбаченого ст. 172-2 ч.1 КпАП.

Також прокуратурою Луганської області за матеріалами прокуратури м. Рубіжне порушено кримінальну справу відносно посадової особи - юридичної особи, який вимагав та отримав хабар від приватного підприємця м. Рубіжне в сумі 300 доларів США. Хабар була дана за сприяння в отриманні орендного місця під розміщення зовнішньої реклами на житловому будинку. В даний час слідство у справі триває.

Слід зазначити, що новий закон передбачає більш сувору відповідальність посадових осіб, а також інших осіб, у тому числі і тих, які надають публічні послуги (нотаріуси, аудитори, арбітражні керуючі тощо), що змусить суб'єктів корупції більш відповідально ставитися до своїх службових обов'язкове 'зв'язків.

Заступник прокурора міста Рубіжне, юрист 1 класу І.В. Коваленко

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"