Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

У Сєвєродонецьку затверджено Порядок розміщення зовнішньої реклами

У Сєвєродонецьку депутати затвердили Порядок розміщення зовнішньої реклами, який регулює правові відносини між органами місцевого самоврядування і фізичними та юридичними особами, незалежно від форми власності, і визначає порядок видачі дозволів на розміщення такої реклами. Були затверджені базові тарифи, зональні, коригувальні коефіцієнти і типовий договір на тимчасове користування місцем розташування рекламних засобів, що перебуває у комунальній власності.

Дозволи на розміщення зовнішньої реклами, які були видані до набрання чинності даного Порядку, дійсні до закінчення терміну їх дії.

Зовнішня реклама - це реклама, яка розміщується на спеціальних тимчасових і стаціонарних конструкціях, розташованих на відкритій місцевості, а так само на зовнішніх поверхнях будинків, споруд, над проїжджою частиною вулиць і доріг.

Види рекламних засобів:
- Спеціальні конструкції - тимчасові та стаціонарні стенди, щити, панно, транспаранти, таблички, короби, електронні табло, екрани, аеростати, повітряні кулі та ін;
- Тимчасові спеціальні конструкції, які розташовуються розповсюджувачами реклами під час їх роботи, рекламуючи свої товари;
- Кронштейни - спеціальні конструкції, що розміщуються на опорах або на будинках;
- Рекламні вивіски.

Дозвіл на розміщення рекламного засобу проходить узгодження з власником місця розміщення, відділом архітектури міста, в ДАІ, в органах охорони культурної спадщини і у власника інженерних комунікацій і видається строком на 5 років.

Дозвіл анулюється до закінчення рядок тільки за рішенням виконкому з письмовою заявою розповсюджувача зовнішньої реклами, у разі не використання протягом 6 місяців рекламного засобу, випадку не переоформлення дозволу після закінчення терміну розміщення реклами.

Рекламні засоби забороняється розміщувати на пішохідних доріжках та алеях, якщо це заважає вільному руху пішоходів, на висоті менше 5 метрів над проїзною частиною; на пам'ятках історії та архітектури, в межах зон охорони таких пам'яток без погодження з відповідним органом охорони культурної спадщини.

Контроль за виконанням Порядку розміщення реклами здійснює відділ містобудування та архітектури міської ради та інші органи відповідно до законодавства.

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"