Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

Лисичанську вдалося заощадити 28 млн. кубометрів газу за допомогою енергозберігаючих технологій

Про це сьогодні заявив Лисичанський міський голова Сергій Дунаєв під час наради з міністром енергетики та вугільної промисловості України Юрієм Бойко. За словами Дунаєва значної економії коштів вдалося досягти за допомогою децентралізації опалювальної системи міста.

В окремих районах міста введено в експлуатацію модульні котельні, які дозволяють зберігати тепло, яке раніше йшло в повітря по шляху до споживача. Нерентабельні котельні закрили, а пільговикам встановили автономне опалення. Крім того, в об'єктах соціально-культурного значення замінили більше 3 тис. вікон енергозберігаючими. Все це дозволило зберегти в міському бюджеті десятки млн. грн.

Виступ мера Дунаєва підтримав голова Луганської облдержадміністрації Володимир Пристюк, який закликав керівників міст і районів регіону скористатися досвідом Лисичанська. Він рекомендував використовувати можливості ЗАТ «Лисичанський склозавод« Пролетарій »з випуску енергозберігаючого скла.

«Скляна продукція підприємства дозволяє зберігати тепло в приміщенні і заощаджує витрати енергоносіїв. Витрачені вами кошти скоро окупляться. Таким чином, всі залишаться задоволені, а підприємство-виробник зробить серйозні відрахування в бюджет міста. Тільки так, допомагаючи один одному, поступово ми зможемо зміцнити економіку всієї Луганщини », - сказав губернатор.

Він також схвалив політику Лисичанського міського голови Сергія Дунаєва, спрямовану на розвиток партнерських відносин між органами місцевого самоврядування та бізнес структурами.

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"