Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

А кажуть, снаряд в одну і ту ж воронку двічі не потрапляє

Не встигли жителі нашого регіону відійти від переживань з приводу скасування дизель - поїзди Сватове - Попасна - Сватово (16.08 виліт від станції Сватове, 8 -30 - від Рубіжне), як новий удар в ту ж точку. А кажуть, снаряд в одну і ту ж воронку двічі не потрапляє. А ось - потрапив. Гряде скасування ще двох поїздів, вірніше, зміни їх курсу прямування. Що для нас практично одне і те ж.

Керівництво Донецької залізниці спільно з адміністрацією «Укрзалізниці» прийняло рішення про зміну курсу руху поїздів № 125 - 126 Дебальцеве - Хмельницький - Дебальцеве та № 337 - 338 Донецьк - Москва-Донецьк. Планується, що цей потяг буде проходити не через Рубіжне, Лисичанськ, а через Донецьку область, через станцію Червоний Лиман.

Це, м'яко кажучи, дивне бажання керівництва (адже економічно воно не обгрунтоване), викликало бурю протестів з боку передусім простих жителів нашого регіону. Листи з численними підписами, з проханням допомогти, розібратися, чи не залишити людей наодинці з новою проблемою приходять до місцевих органів самоврядування, в редакції місцевих газет, в тому числі, і в «Година Пік».

Адресовані вони керівництву Донецької залізниці. Ось витяги з одного такого листа. «Відомо, що поїзд № 337 - 338 Донецьк - Москва курсує по маршруту понад півсотні років. Останнім часом він ходив тільки по парних числах, тобто через день. Поїзд 125 -126 Дебальцеве - Хмельницький ходить по даному маршруту 13 років, пов'язуючи нас з Харковом, Західної України і Києвом. Обидва ці поїзди за вказаними маршрутами завжди переповнені. Квитки можна придбати тільки в попередній касі. Про яку економічну доцільність, про яку збитковості цих поїздів може йти мова? ».

І в авторів листа (близько двох десятків підписів), і в автора цього матеріалу з'являється подив, виникає закономірне питання: кому це вигідно? У чому причина, яка мотивація «перенаправлення» поїздів через Червоний Лиман в обхід? Так, є, звичайно, ще маршрутки та автобуси, але, враховуючи їхні скромні можливості за обсягами перевезень і величезна кількість людей, які потребують цих поїздах, ці автобусні варіанти - як мертвому припарки.

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"