Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

Опубліковані зміни в Правила дорожнього руху України

14 жовтня 2011 опубліковані зміни в Правила дорожнього руху України. Вони відкориговані відповідно до законодавства, в тому числі ЗУ "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо усунення надмірного державного регулювання у сфері автомобільних перевезень".

У нових Правилах змінено поняття - ВОДІЙ. Тепер це особа, яка керує транспортним засобом і має посвідчення водія на право керування транспортним засобом відповідної категорії, а також особа, яка навчає керуванню транспортним засобом, перебуваючи безпосередньо в транспортному засобі.

Нарешті, визначено поняття мопед - двоколісний транспортний засіб, що має двигун з робочим об'ємом до 50 куб. см або електродвигун потужністю до 4 кВт.

Водій мопеда при русі повинен знаходитися в застебнутому мотошоломі. Це ж правило стосується і пасажирів.

Скасовано обов'язок водія мати при собі дорожній (маршрутний) лист і нотаріальну довіреність на керування ТЗ.

Підтверджено закріплене в п. 14.7 Інструкції з діяльності підрозділів ДАІ право водія при зупинці на вимогу працівника міліції лише пред'явити для перевірки водійське посвідчення та техпаспорт, а не передавати зазначені документи.

ДАІ уповноважили на проведення перевірки технічного стану транспортного засобу за допомогою спеціальних пристроїв (приладів).

Але ці положення будуть стосуватися тільки тих авто, які відповідно до законодавства підлягають обов'язковому технічному контролю.

Зазначені перевірки не стосуються:

1) легкових автомобілів всіх типів, марок і моделей, причепів (напівпричепів) до них (крім таксі та автомобілів, що використовуються для перевезення пасажирів або вантажів з метою отримання прибутку), мотоциклів, мопедів, мотоколясок та інших прирівняних до них транспортних засобів - незалежно від строку експлуатації;
2) легкових автомобілів, що використовуються для перевезення пасажирів або вантажів з метою отримання прибутку, вантажних автомобілів незалежно від форми власності вантажопідйомністю до 3,5 тонни, причепів до них - зі строком експлуатації до двох років.

У випадках "легких" ДТП водії звільняються від обов'язку повідомлення про ДТП органів ДАІ, якщо є страховка, немає травмованих (загиблих) людей, водії згодні щодо обставин скоєння ДТП.
Складання водіями загального повідомлення про ДТП у відповідності з встановленим Моторним (транспортним) страховим бюро зразка.

При наближенні до нерухомого транспортного засобу з увімкненим проблисковим маячком синього кольору (тобто до авто ДАІ) і спеціальним звуковим сигналом (або без увімкненого спеціального звукового сигналу), що стоїть на узбіччі (близько проїзної частини) або на проїжджій частині, водій повинен зменшити швидкість до 40 км / год і, у разі подання регулятором відповідного сигналу, зупинитися. Продовжувати рух можна лише з дозволу регулювальника.

Також водій зобов'язаний включати аварійну світлову сигналізацію у разі зупинки на вимогу працівника міліції.

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"