Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

Через необережне поводження з вогнем чоловік міг заплатити своїм життям

Через необережне поводження з вогнем чоловік міг заплатити своїм життям. 15 жовтня в чергову частину МНС м. Лисичанська надійшло повідомлення про те, що за адресою Квартал 40 років Перемоги будинок 5 (район заводу ГТВ, 4 мікро) горить квартира.

На місце події виїхала команда бійців МНС. Прибувши на місце загоряння рятувальники побачили, що горить квартира яка знаходиться на першому поверсі.

Пожежні стали стукати у двері, але ніхто не відкривав, проникнути через вікна не вийшло, на них встановлені залізні грати. Рятувальники прийняли рішення вибити двері. Потрапивши до квартири, вони виявили чоловіка лежав на дивані. Рятувальники витягли його на вулицю і стали приводити з почуття. Зі слів самого потерпілого стало відомо, що він господар квартири 1979 року народження. У квартирі він розпивав спиртні напої і вирішив закурити. Але не зміг дійти до балкона і від кількості випитого спиртного, впав на диван з підпалені сигаретою. Ця помилка і призвела до загоряння. Пожежну команду викликала сусідка, яка живе на одному майданчику з потерпілим. Вона почула запах гару і коли вийшла на вулицю і побачила, що з вікон його квартири виходить дим, негайно повідомила про пожежу до чергової частини МНС.

Варто зазначити, що господар квартири сказав дозревателю, що ніколи раніше не курив у квартирі.

Причина пожежі: недбале поводження з вогнем.

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"