Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

Пристюк намагається розібратися, що робити з селянами, бензином і Лисичанським НПЗ

Голова Луганської облдержадміністрації Володимир Пристюк заявив, що влада займається питанням визначення кращої ціни для закупівлі палива селянами. Про це він заявив сьогодні в рамках телепроекту «Відверто з губернатором», передає кореспондент «Луганск.Комментаріі».

«Відомо, що як тільки міняється ціна на світовому ринку, природно змінюється і тут, регулюється дуже чітко і жорстко відповідними інструментами держави на територіях», - зазначив голова Луганської ОДА.

За його словами, влада постійно моніторить ціни на бензин.

«Звичайно ж, перше, що робитиме ціноутворення, бізнес шукати попит і пропозиція. Ціна дуже важлива в питанні взаємин між покупцем і продавцем. Друге питання - ми постійно моніторимо. І ви знаєте, у нас була проблема, коли Лисичанськ поставив таке завдання, що у нас був бензин дорожче, ніж навіть у Києві. Ми це питання підправили, періодично він у нас виникає. У нас є відповідна група, яка контролює », - підкреслив Володимир Пристюк.

Пристюк намагається розібратися, що робити з селянами, бензином і Лисичанським НПЗ.Він додав, що сьогодні влада займається питанням визначення кращої ціни для закупівлі палива селянами.«Мене більше хвилює, що робити сьогодні з селянами, як попрацювати в цьому році так, щоб вони могли отримати паливо, ми його хочемо купити заздалегідь .... Зараз ми намагаємося спрогнозувати з нашими партнерами лисичанським, щоб рекомендувати селянам нашої області подивитися, можливо , навіть закупити частину палива вже вперед. Для того, щоб чітко знати, що це вигідно. Тому, що можливо ціна буде знову підніматися. Така є теж інформація », - розповів губернато

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"