Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

Лисичаньск взяв участь у Міжнародному театральному фестивалі «Живи»

З 29 вересня по 9 жовтня в м. Оленівка АР Крим проходив щорічний 5-й Міжнародний театральний фестиваль «Живи». У фестивалі взяли участь творчі колективи з Лисичанська, Харкова, Києва, Севастополя, Євпаторії, Одеси, Дніпродзержинська, а також колективи з Росії та Німеччини. Спонсором проекту виступив фонд Ріната Ахметова «Розвиток України».

Під час проведення фестивалю проявили себе колективи з Лисичанська, зразкова дитяча театральна студія «Арлекін» (кер. І. Кабанова) з виставою «Потіха для сміху» та народний театр юного глядача «Лімпопо» (кер. Н. Бражникова) з виставою « Самотня людина і його думки ».

За представлені вистави хлопці нагороджені дипломами 1 ступеня. Керівники колективів Ірина Кабанова і Надія Бражникова також були нагороджені дипломами особистими Міжнародного фестивалю.

Крім того, учні театрального відділення Лисичанської дитячої школи мистецтв № 1 нагороджені дипломом лауреата за міні-спектакль «Легенда про Магадео».

Керівництво фестивалю в особі президента Міжнародного фестивалю «Живи», директора благодійного фонду «Червона стрічка» Володимира Какуріна висловило подяку Вікторії Ковтун (директору Лисичанської дитячої школи мистецтв № 1) і Володимиру Грабовському (директору ДК ім В. І. Леніна) за вагомий внесок у розвиток дитячого театрального руху в Україні та підтримку театральних колективів міста.

Відділ культури Лисичанської міської ради

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"