Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

Відбулося засідання координаційної ради з питань надання населенню житлових субсидій

11 жовтня, у виконкомі Лисичанської міської ради відбулося засідання координаційної ради з питань надання населенню житлових субсидій за спрощеним порядком, під головуванням заступника міського голови Анатолія Калашника.

Під час засідання члени комісії та представники комунальних підприємств міста розглянули питання по призначенню житлових субсидій. Зокрема, обговорили зміни у законодавстві, роботу підприємств з абонентами, що встановили прилади обліку комунальних послуг.

Також проаналізували проведення електронного обміну між підприємствами і управлінням праці та соціального захисту населення (УПСЗН) в літній період, підвели підсумки за призначенням субсидій за 9 місяців поточного року.

Так, за 9 місяців поточного року в УПСЗН Лисичанської міської ради вже звернулося близько 5 тис. сімей, що на 50% більше ніж за аналогічний період 2010 року. Субсидії призначені на загальну суму 8 млн. 842 тис. грн., Що на 4,5 млн. грн. більше ніж за такий же період 2010 року.

Ці дані свідчать про те, що програма житлових субсидій забезпечує актуальний рівень доступності такого виду державної допомоги. На сьогоднішній день вже прийнято понад 1500 заяв на призначення субсидій.

Крім того, заступник начальника УПСЗН Юліана Гасанбекова зазначила, що протягом жовтня-листопада поточного року відділ соціальної допомоги буде працювати в режимі продовженого робочого дня з метою призначення субсидії на опалювальний період 2011-2012 рр.. всім хто звернувся громадянам.

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"