Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

Міненергоугля хоче передати Сєвєродонецьку ТЕЦ в концесію

Міненергоугля хоче передати Сєвєродонецьку ТЕЦ в концесію. Міністерство енергетики та вугільної промисловості направило на розгляд уряду пропозицію передати в концесію цілісні майнові комплекси державних підприємств Сєвєродонецька ТЕЦ (Луганська обл.) і ТЕЦ-2 "Есхар" (Харківська обл.), повідомив заступник міністра енергетики та вугільної промисловості Сергій Чех журналістам у Києві в середу.

За словами чиновника, передача підприємств в концесію дозволить залучити інвестиції для фінансування проектів з реконструкції ТЕЦ з переведенням їх на сучасні технології спалювання вугілля, у тому числі на водо-вугільну суміш, передає Інтерфакс-України.

Заступник міністра уточнив, що в даний час розроблені технічно-економічні обгрунтування реконструкції обох ТЕЦ, а також сформовані завдання та обов'язкові умови, які будуть висунуті потенційним концесіонерам підприємств.

Чех також не виключив, що у разі схвалення на рівні уряду пропозицій міністерства про передачу ТЕЦ у концесію, конкурс може бути оголошений в 2012 році. У середині вересня голова правління ПАТ Київенерго Едуард Соколовський повідомив, що компанія розглядає можливість переведення в майбутньому ТЕЦ-5 на роботу за технологією спалювання водо-вугільної суміші.
Сєвєродонецька ТЕЦ і ТЕЦ-2 "Есхар" знаходяться в управлінні Національної акціонерної компанії Нафтогаз Україна. Концесія передбачає, що держава передає концесіонеру право на експлуатацію природних ресурсів, об'єктів інфраструктури, підприємств, обладнання. Натомість воно отримує винагороду у вигляді разових або періодичних платежів.

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"