Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

Опалювальний сезон в Лисичанську розпочнеться вчасно

Лисичанські тепловики запевняють, що їм нічого не завадить вчасно почати опалювальний сезон. Опалювальний сезон в Лисичанську розпочнеться вчасно. Про це повідомляє прес-служба Лисичанської міської ради. Зокрема, за інформацією начальника комунального підприємства «Лисичанськтепломережа» Андрія Панаіта, на сьогоднішній день закінчено опресовування магістральних і квартальних теплових мереж, в процесі якої виявлено та усунути один порив. Крім того, з 3 жовтня розпочато повторна опресовування від «Центральної» котельні магістральної теплотраси ДУ-600мм з подальшою обпресуванням квартальних тепломереж.

Як зазначив Андрій Панаіта, опалювальний сезон розпочнеться вчасно, усе обладнання готове до роботи.

Нагадаємо, що генеральний директор ТОВ «ЛЕО» Олексій Беспалов зазначав, що Лисичанськ серед найбільших боржників. «А що стосується входу в зиму, мене теж дивує позиція деяких мерів міст. Було велику нараду, проводив губернатор ... Умовно кажучи, тільки половина звернулася до нас із пропозиціями якихось реструктуризацій і рішеннями питань щодо заборгованості по теплу. Мене дивує ця позиція, я не уявляю - якщо 15 жовтня настане, або ж дотягнуть до 25, 23 - як вони будуть активізуватися за наявністю заборгованості? Є така проблема », - зазначив він.

За словами Олексія Беспалова, найбільші боржники - це Луганськ (більше 60 мільйонів гривень) і Лисичанськ (більше 20 мільйонів гривень) у тепловій сфері.

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"