Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

У Лисичанську за 9 місяців зібрали майже 160 млн. податків

Успіх і позитивні результати роботи - це, насамперед, скоординовані дії всіх підрозділів ДПІ, організована і налагоджена плідна співпраця з податковою міліцією, органами місцевого самоврядування.

Така взаємодія дуже важлива, адже завдання, поставлені перед податковою службою по наповненню бюджетів усіх рівнів дуже напружені.

Тому необхідно детально аналізувати економічний стан кожного підприємства, не допускати збільшення податкового боргу, викривати схеми мінімізації та упереджувати їх застосування підприємствами надалі, постійно контролювати повноту сплату нарахованих податків, шукати нові резерви для забезпечення виконання доведених завдань.

За 9 місяців поточного року, податківці м. Лисичанська, поставлені перед ними завдання, виконали.
Так, до зведеного бюджету було спрямовано майже 157,5 млн. грн .., що на 11,4% більше ніж за аналогічний період попереднього року.

До державного бюджету мобілізовано 45,3 млн. грн., Що на 39% більше ніж у тому році, в тому числі: податку на прибуток сплачено 9,5 млн. грн., ПДВ - майже 32 млн. грн.

До місцевого бюджету суб'єкти господарювання Лисичанського регіону перерахували 112,2 млн. грн., Що також вище на 3% ніж показники 2010 року. Так податку на доходи фізичних осіб надійшло 94,0 млн. грн.

-Приріст надходження до аналогічного періоду минулого року становить 6%, або 5,5 млн. грн.

Завідувач сектором ДПІ в м. Лисичанську

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"