Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

У школах Лисичанська ведеться активна робота з громадянської освіти учнів

Громадянська освіта завжди була одним з пріоритетів національної системи освіти. Проте сьогодні вона набула особливого значення і новий зміст, оскільки її мета - формування демократичної громадянськості і життєвих компетентностей громадянина: навчальної, комунікативної, творчої, соціального вибору і соціальної дії. Усвідомлюючи це, педагогічні колективи шкіл міста Лисичанська обрали громадянську освіту як пріоритетний напрямок розвитку освітнього процесу.

Система виховної роботи в школах міста включає в себе розвиток клубів, гуртків, шкільних музеїв, залучення дітей до соціально-корисної та проектної діяльності цивільної спрямованості, науково-дослідну і пошукову краєзнавчу роботу, правова освіта і виховання.

У 2011-2012 навчальному році багатопрофільний ліцей прийняв участь у новому експерименті в рамках співпраці з Луганським інститутом післядипломної педагогічної освіти з проблеми демократичного виховання «Освіта для демократичного громадянства».

Багатопрофільна гімназія - учасник Всеукраїнського експерименту «Науково-методичні засади Впровадження вітчізняної Моделі медіаосвіті в навчально-виховного процесі ЗНЗ», який проводиться під керівництвом Інституту соціально-політичної психології при Національній Академії Наук України.

Крім того, школи міста є учасниками Всеукраїнських і регіональних проектів по громадянському вихованню: «Людина-Батьківщина-людства» (ЗОШ № 8), «Я, родина, Україна» (ЗОШ № 4), «Патріот починається з дитинства» (ЗШ № 5), «Молодь зберігає пам'ять» (ЗШ № 12), «Козацька республіка» (ЗШ № 13), проект з впровадження інформаційних технологій в навчальний процес (ОШ № 4,7,28).

Програма гражданської освіти дозволяє учням отримати досвід соціальної активності, сприяє формуванню громадянськості школярів і закладає фундамент для подальшого розвитку суспільства.

Відділ освіти Лисичанської міської ради

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"