Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

Підготовка підприємств «Лисичанськвугілля» до роботи в осінньо-зимовий період визнана недостатньою

Підготовка підприємств «Лисичанськвугілля» до роботи в осінньо-зимовий період визнана недостатньою. Таке рішення було прийнято Президією Лисичанської територіальної організації Профспілки працівників вугільної промисловості України після розгляду готовності до зими підприємств і соцкультоб'ектов об'єднання. Зокрема, Президія постановив роботу господарських керівників шахти ім. Капустіна з виконання заходів з підготовки до роботи в осінньо-зимових умовах вважати недостатньою.

Такий же вердикт винесено хозруководітелям шахт «Привольнянська», «Новодружеська» та імені Мельникова з підготовки будівель і споруд.

Як розповів голова Лисичанської територіальної організації Укрвуглепрофспілки Володимир Іванишин, проведеної профспілкою перевіркою встановлено, що підготовка до роботи в осінньо-зимовий період на підприємствах ВАТ «Лисичанськвугілля» ведеться вкрай повільно. Якщо з ремонтом котлів стан справ можна назвати задовільним, крім шахти ім. Капустіна, то до ремонту будівель підйомних і вентиляційних
установок, котельних ще практично не приступали.

«Причиною такого стану справ є відсутність коштів, через якого підприємства недостатньо забезпечені необхідним обладнанням і матеріалами з боку ВАТ, а спрямовані заявки на обладнання та матеріали так і залишилися не виконані», - зазначив профспілковий лідер.

При цьому за соцкультоб'ектам (крім дитячих садів) ситуація взагалі катастрофічна. Будинки старіють, руйнуються, коштів на необхідні ремонти немає. Як було заявлено в ході Президії, «поки надумаємо передавати їх у комунальну власність, передавати вже буде нічого».

Ще в травні 2011 року у ВАТ «Лисичанськвугілля» була створена центральна постійно діюча комісія з організації та контролю за веденням підготовчих робіт підприємств об'єднання до зими. Але Президія теркому констатував, що жодного разу за весь період комісія у повному складі не обстежила підприємства на предмет виконання строків робіт, не заслуховувала дане питання на своєму засіданні. Все обмежувалося простим збором звітів з підприємств. Тобто, ніякого контролю з боку комісії, по суті, і не було.

Президія зажадав від в.о. генерального директора ВАТ «Лисичанськвугілля» Валерія Ковшарь, директора з економіки об'єднання Сергія Кодацького виділити необхідні кошти для завершення робіт, пов'язаних з підготовкою до зими. Також було висунуто вимогу до технічного директора ВАТ Віктору Крючкову (він же є головою центральної постійно діючої комісії - прим.) Організувати і провести перевірку виконання намічених заходів з підготовки до роботи в осінньо-зимовий період, дати принципову оцінку тим господарським керівникам і головним спеціалістам, які несумлінно поставилися до такої важливої ​​ділянки роботи.

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"