Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

У Лисичанську будуть європейські дороги?

За поточний рік в Лисичанську було відремонтовано понад 40 тис. м2 доріг. Витрачено на ці цілі було близько 4,5 млн. грн. Таку інформацію озвучив заступник лисичанського міського голови Анатолій Калашник на черговій сесії Лисичанської міської ради.

Анатолій Васильович також повідомив, що за результатами робочої поїздки міського голови Сергія Дунаєва до Києва, досягнута домовленість про виділення місту ще близько 30 млн. грн. на ремонт доріг. Депутати Лисичанської міської ради проголосували за виділення коштів з міського бюджету на проведення державної експертизи проектно-кошторисної документації на ремонт доріг по 95 вулицях міста.

Крім того, сесією було прийнято рішення про прийом у комунальну власність від ПрАТ «Лісічанскспецстрой» автомобіля-путепрокладчик БАТ-М. Наявність у комунальній власності такої техніки істотно збільшить можливості служб по очищенню міських доріг від снігових заметів.

Крім того, для забезпечення безпеки руху по лисичанським дорогах в зимовий період КП «Лісічанскдорремстрой» були закуплені антиожеледні реагенти, а також 200 т піску.

У той же час, проблемним для міста питанням залишається відсутність піскорозкидача. Однак, Анатолій Васильович повідомив, що в даний час переговори по його закупівлі вже ведуться.

Повідомляє відділ внутрішньої політики Лисичанської міськради.

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"