Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

Сєвєродонецькі депутати надали пільгу на суму 2 млн. грн. для "Азот"

Сєвєродонецькі депутати надали пільгу на суму 2 млн. грн. для "Азот". У п'ятницю депутати сєверодонецького міської ради надали пільгу з плати за землю на суму 2 млн. грн приватному акціонерному товариству «Сєвєродонецьке об'єднання« Азот ». Основним акціонером Азоту (через афільоване підприємство) є український олігарх Дмитро Фірташ.Об це повідомляє ЛОО КВУ.

Надання пільги Фірташу в міськраді пояснюють тим внеском, який він уже вніс у розвиток міста, сплативши придбання 10-ти тролейбусів.

На сесії прийнято два важливих (на думку ЛОО КВУ) рішення, які покращать ситуацію з забезпеченням мешканців дитячими дошкільними установами: з 1 січня 2012 роки відгукуються з оренди і використовуються за первісним призначенням будівлі колишніх деткомбінатов № 29 і № 43.

Ще два рішення, які можна оцінити позитивно: збільшена вартість безкоштовного харчування для учнів 1-4 класів та дітей сиріт (дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з малозабезпечених сімей) до 7,39 грн для дітей віком до 10 років, і до 8, 32 грн. - Старше 10. Вартість харчування для дітей дошкільних груп встановлена ​​в розмірі 15 грн., Половину цієї суми будуть відшкодовувати батьки.

Депутати також звернулися до Верховної Ради і в КМУ з пропозицією зберегти в 2012 році виплати соціальні чорнобильцям на рівні вересня 2011 року, проект був підготовлений профільною комісією міськради і внесений головою ради товариства воїнів-інтернаціоналістів депутатом Олександром Бондаренко. Альтернативний проект, який вносили депутати-комуністи, і в якому містилася вимога скасувати закон, що змінює порядок надання пільг, в цілому - депутатами підтриманий не був.

Сесія сєверодонецького міської ради пройшла сьогодні рекордно швидко - за 50 хвилин.

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"