Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

Відбулася ХІХ сесія Лисичанської міської ради

Вчора, 29 вересня, в Лисичанську пройшла ХІХ (чергова) сесія Лисичанської міської ради. Провів засідання лисичанський міський голова Сергій Дунаєв.

В ході роботи депутати розглянули хід виконання заходів з підготовки об'єктів житлово-комунального господарства, підприємств та установ міста до роботи в осінньо-зимовий період 2011-2012 р.р., уточнили показники міського бюджету на 2011 рік, а також розглянули ряд інших питань.

Крім того, депутати своїм рішенням підтримали звернення депутатів Луганської обласної ради до Кабінету Міністрів України та Верховній Раді України щодо виконання ст. 48;Гірничого закону Украї Закону України ;Про підвищення престижності шахтарської праці», а також ст. 29 Закона Украины ;Про общеобязательное государственного социальное страхование от несчастных случаев на производстве и профессионального заболевания, причинившего утрату трудоспособности».">29 Закону України «Про загальнообов'язкове державного соціальне страхування від нещасних випадків на виробництві та професійного захворювання, яка заподіяла втрату працездатності. "В частности, в обращении поднимаются вопросы, связанные с обеспечением шахтеров (в том числе шахтеров-ветеранов и шахтеров-инвалидов) твердым топливом или компенсацией за него.">Зокрема, у зверненні порушуються питання, пов'язані із забезпеченням шахтарів (в тому числі шахтарів-ветеранів та шахтарів-інвалідів) твердим паливом або компенсацією за нього.
Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"