Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

Подорож за горіхами

Подорож за горіхами для 25-річної мешканки Новодружеська виявилася смертельною. 17 вересня разом з чоловіком молода жінка збирала горіхи у районі озера Байкал, неподалік від Лисичанського пивзаводу, коли на неї напав цілий рій диких шершнів, гніздо яких було ними пошкоджено. Численні укуси в голову спричинили анафілактичний шок.

Дівчина стала задихатися, а потім втратила свідомість. "Швидка допомога" приїхала усього за три хвилини, але допомогти лікарі їй не встигли: у неї вже наступила клінічна смерть.

У Лисичанську це вже не перший випадок, коли на укуси комах у людей розвивається алергічна реакція, але летальних не було. На природі треба бути уважними та дуже обережними, особливо людям, схильним до алергії. Шершень дуже схожий на осу, але більший у розмірах. Їх укуси значно небезпечніші за укуси інших комах. Шершень може вистрілити отрутою в очі та викликати серйозні опіки. При укусі шершня починають холодіти кінцівки та тіло. Синіють губи, шия, вуха. Починається задишка, прискорюється пульс. Погіршується робота серця та легенів, може наступити набряк легенів.

Ще страшніше, якщо шершень укусив в голову або укуси були масовими. І навіть п’ять укусів шершнів можуть стати для людини смертельними. При укусах шершнів треба скоріше викликати "швидку допомогу", а до її приїзду обов'язково видалити жало. На місце укусів покласти холод. Людину покласти горизонтально, голову повернути набік. Підняти ноги, щоб кров поступала до мозку, тому що у людини починає падати тиск.

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"