Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

Захід з профілактики захворювання на ВІЛ-інфекцією пройшов в м.Лисичанськ

9 вересня фахівці центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді спільно з медичним персоналом кабінету «Довіри» Лисичанської міської поліклініки та працівниками міського відділу кримінально-виконавчої інспекції провели груповий захід для молоді, засудженої до покарань, не пов'язаних з позбавленням волі.

Метою лекції було донести до хлопців інформацію про ВІЛ / СНІД та шляхи зараження ВІЛ-інфекцією.

У списку країн, що лідирують за темпами зростання епідемії ВІЛ / СНІДу, Україна займає одне з перших місць, а м.Лисичанськ знаходиться в трійці лідерів по Луганській області за кількістю офіційно-зареєстрованих ВІЛ-інфікованих громадян. Тільки 28% або кожен четвертий з людей, які живуть з ВІЛ в Україні, пройшов тест на ВІЛ і знає про свій ВІЛ-позитивний статус.

Значна частка випадків ВІЛ-зараження припадає на споживачів ін'єкційних наркотиків, але з кожним роком збільшується і відсоток передачі вірусу при сексуальних контактах - зараз це вже більше половини випадків.

Останні дослідження показують, що молоді люди в Україні не мають достатньо знань про хвороби, СНІД для них здається чимось далеким і нереальним.

Як зазначила психолог кабінету «Довіри» Зубенко О.В., більшість симптомів, що з'являються при ВІЛ-інфекції та СНІД, нагадують симптоми інших захворювань. Визначити, чи є в організмі ВІЛ, можна тільки за результатами тесту. Люди часто вигадують різні причини, щоб відкласти тестування «на потім», запевняючи себе: менше знаєш - краще спиш.

Це помилкова тактика кшталт страусиної - ховати голову в пісок при появі небезпеки. У цьому випадку втрачається дорогоцінний час, необхідний для лікування, яке істотно поліпшить здоров'я і подовжить життя.

По закінченню розмови всі бажаючі отримали можливість пройти безкоштовне анонімне експрес-тестування на ВІЛ. Практика проведення подібних заходів для молоді міста планується і надалі.

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"