Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

У Лисичанську готуються до опалювального сезону

На минулому вчора засіданні виконавчого комітету Лисичанської міської ради була розглянута інформація про виконання заходів з підготовки житлово-комунальних служб, підприємств та установ міста до роботи в осінньо-зимовий період 2011-2012 років.

У рамках підготовки до опалювального сезону до заключного етапу підходять роботи з капітального будівництва 5-ти модульних котелень. До кінця вересня всі котельні будуть підготовлені до подачі тепла на об'єкти житлового фонду і соціальної інфраструктури. З 1 жовтня розпочнуться пуско-налагоджувальні роботи, які завершаться протягом двох тижнів.

Крім того, в установах охорони здоров'я на даний момент вже здійснена заміна віконних блоків у головній будівлі станції швидкої допомоги, Центральній лікарні ім. Титова (301 шт.) І в будівлі відділення патології новонароджених (136 шт.). У дитячих садках і школах міста продовжується робота по установці пластикових вікон.

Основною проблемою при підготовці міста до опалювального періоду залишається велика сума заборгованості населення за надані житлово-комунальні послуги, невідповідність діючих тарифів економічно обгрунтованим витратам житлово-комунальних підприємств, зростання цін на будівельні матеріали, а також збільшення мінімальної заробітної плати.

В цілому підготовка комунальних служб міста Лисичанська до роботи в осінньо-зимовий період визнано задовільною.

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"