Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

Незаконний гральний зал у м. Лисичанську

Податкові міліціонери м. Сєвєродонецька виявили незаконний зал ігрових автоматів. Ігровий зал знаходився в центрі м. Лисичанська в приміщенні колишнього магазину. Вікна будинку затемнені, вивіска була відсутня, двері постійно зачинені, таким чином, з вулиці не можливо визначити що там знаходяться ігрові автомати. Над вхідними дверима перебувала відеокамера, за допомогою якої оператор ігрового залу бачила хто стоїть перед дверима і тому могла «пустити» або «не пустити».

В результаті проведених оперативних заходів співробітники податкової міліції зайшли в середину приміщення встановили і зафіксували незаконну діяльність, пов'язану з наданням послуг у сфері ігрового бізнесу Ігрові автомати опечатані, вилучені та передані на відповідальне зберігання приватному підприємцю на загальну суму понад 240 тис. грн .. Власник ігрових автоматів і організатор незаконної діяльності встановлюється.

У діях організатора незаконного бізнесу вбачаються ознаки злочину, передбаченого ст. 203 КК України - заняття забороненими видами господарської діяльності.

Проводяться подальші перевірочні заходи.

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"