Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

Житловий фонд та соціальна сфера району содового заводу без опалення не залишаться

Незабаром п’ять котельних забезпечуватимуть тепловою енергією житловий фонд та соціальну сферу району содового заводу. Раніше цей район опалювала Лисичанська ТЕЦ, яка зараз знаходиться на консервації.

Як розповів Володимир Карпов, директор КП «Лисичанський теплосервіс», НАК «Нафтогаз» було виділено кошти на створення альтернативної системи опалення. І вже 19 серпня до нашого міста було доставлено першу модульну котельну потужністю 1 мегават. Її буде установлено для опалення будівельного ліцею №51 та туберкульозного диспансеру.

Днями місто очікує на другу котельню потужністю 0,8 мегават, для школи №18 та дитсадка «Малятко». Наприкінці серпня - початку вересня до Лисичанська прибудуть ще три модульних котельні: для житлового фонду Кірової гори (потужністю 3,4 мегават), ПК ім.Леніна (потужністю 5,2 мегават) та школи мистецтв №1 (потужністю 0,3 мегават).

До опалювального сезону всі роботи по установці модульних котельних буде завершено. Доставку обладнання та пусконалагоджувальні роботи виконує ПРАТ «Енергетичне та нафтове обладнання». Монтажні та будівельні роботи виконують ПРАТ «Лисичанськспецбуд» та ПП «Зодіак-МТ».

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"