Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

Користь і шкода сонячних ванн

Користь і шкода сонячних ванн. Напевно, у багатьох українців першим у списку літніх планів стоїть відпустка на морському узбережжі. «Вода, пляж і шоколадний загар!» - Ось девіз мільйонів людей у ​​всьому світі.

Шоколадну засмагу, який люблять мільйони людей, насправді є захисною реакцією організму на сонці. Внаслідок дії ультрафіолетових променів в зовнішньому шарі шкіри утворюється пігмент меланін. Він поглинає теплові промені, які можуть викликати загибель клітин шкіри та перегрівання організму. Сонце може стати причиною не тільки передчасного старіння, а й страшної хвороби - раку шкіри.

Безумовно, ніхто не закликає повністю уникати сонця. Ультрафіолет під час нетривалого дії позитивно впливає на організм, покращує обмін речовин, загартовує шкіру. Він корисний для кісткової і гормональної систем. Сонце допомагає тим, у кого проблеми зі шкірою (вугри, псоріаз), сприяє загоєнню ран, під дією ультрафіолету активізується вироблення вітаміну D, особливо важливого для маленьких дітей. Але для цього не потрібно спеціально смажитися на сонці - достатньо 15 хвилин сонячних ванн для обличчя та рук, щоб виробилася добова норма вітаміну.

Медициною давно встановлено, що недолік ультрафіолетового випромінювання погіршує самопочуття, працездатність, різко знижує активність захисних систем організму.

Отже, сонце може бути другом, якщо правильно використовувати його дари. Головне - знати міру і пам'ятати і виконувати елементарні правила сонячної безпеки.

Пам'ятайте:
приймати сонячні ванни потрібно до 11 або після 16 годин, дозовано;
починати треба з 5 хвилин, поступово збільшуючи час перебування на сонці;
не додасть здоров'я загоряння на голодний шлунок або відразу ж після їжі;
після купання не можна чекати поки шкіра висохне на сонці, потрібно відразу ж обтертися рушником. Краплі на тілі діють як лінзи, збільшуючи опромінення сонцем. А якщо крапля буде на родимці може спрацювати механізм запуску злоякісного процесу;
не можна користуватися на пляжі декоративною косметикою, дезодорантами і парфумами - вони можуть сприяти появі пігментних плям;
обов'язково використовуйте сонцезахисні креми;
щоб уберегтися від обезводнення, необхідно пити напої, краще негазовану воду (і ні в якому разі не алкогольні напої).
Обережне поводження з сонцем принесе вам здоров'я і вбереже від хвороб.

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"