Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

У Лисичанську почали усипляння бродячих собак

У Лисичанську почали усипляння бродячих собак. Вони не винні, що народилися у собачій шкурі і тому живуть голодним та холодним собачим життям. Що деякі з представників роду людського без жалю викидають на вулицю колись улюблених домашніх тварин. Хвостаті та четверолапі бродячі гавкуни виживають, як можуть, шукаючі собі їжу на смітниках. Безпритульні тварини є переносниками інфекцій. Вони цілими зграями бігають по вулицях лякаючи перехожих, а іноді і нападаючи на людей.

В Україні потроху почали з'являтися притулки для тварин. Що ж до нашого міста, то утримання собачого притулку міському бюджету не по кишені. А ось лисичанка Валентина Сопочкіна ще 15 років тому з власного бажання почала підбирати бродячих тварин та утримувати їх своїми силами. Сьогодні люди самі приносять до неї приблудних або поранених животин. А дехто приходить, щоб за символічну плату придбати четверолапого друга для охорони будинку або у якості домашнього улюбленця. Тут представників кошачих та собачих більше п’ятдесяти. Дворняжки та породисті, великі та маленькі. Деякі з дуже нелегкою долею, бо постраждали через людську жорстокість. Але, нажаль, допомогти всім таким тваринам Валентина Василівна не має можливості.

Зростаюча кількість бродячих собак - велика соціальна проблема. Притулки для тварин – річ не дешева. Усиплянням або відстрілом становище можна покращити тільки на деякий час, тому що дуже скоро їх популяція знову відновиться. Стерилізація, кажуть ветеринари, не лише вирішує проблему зростання кількості чотирилапих, але й призводить до гормональних змін в організмі тварини і вони стають більш спокійнішими. Але доки Україна не визначилися, що є більш приорітетним для нашої держави у цьому питанні - гуманність або банальне знищення бродячих тварин, люди змушені самостійно шукати вихід та йти на таку непопулярну міру, як усипляння бродячих собак.

Собаче життя дуже важке. Вони постійно змушені шукати собі їжу та місце, де можна сховатися. Від такого існування та від людської жорстокості вони стають злими. Тому головне для людини – не забувати про гуманність та доброту. Цього не продають та не купують. Це треба виховувати з дитинства.

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"