Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

Земля талантів

Від покликання до визнання. Писати так, щоб серце завмирало, щоб поетичні строки торкнулися глибини людської душі, залишили в ній слід та змусили замислитися над вічним. Відомий Лисичанський поет, співак та композитор Анатолій Алєксєєнко несе своє поетичне слово людям.

З того дня, коли Анатолій Алєксєєнко написав свій перший поетичний твір, пройшло немало часу. Сьогодні він є автором багатьох віршів та пісень, переможцем численних творчих конкурсів, серед яких конкурс «Пісенні скарби Луганщини», Всеукраїнського конкурсу «Єдина доля» тощо. Лауреат Всесоюзного конкурсу читців, що у 1988 році пройшов у Москві. А до 300-річчя Лисичанська його було нагороджено відзнакою та премією Міжнародної спілки письменників.

Анатолія Андрійовича знають, не тільки як поета, але й як співака. Сильний красивий голос, подарований йому природою, зачаровує та бентежить. А всі його пісні мають глибокий зміст. Поет-лірик, поет-філософ, він пише про серйозні речі, розкриваючи сутність теми, підіймаючи у своїх творах питання моралі та етики.

Не дивлячись на щоденні побутові проблеми, Анатолій Алєксєєнко завжди знайде час для поезії. Вона рятує його від буденності, приносячи полегшення від того, що виклав на папері свої потаємні думки та почуття. Він часто ховається від міської суєти в тіні дерев та прохолоді трав на березі Сіверського Дінця. І, як завжди, замислюється над вічними, як світ темами, намагаючись пізнати сенс життя.

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"