Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

Прийом мешканців Привілля провела депутат Луганської обласної ради Надія Осиченко

Прийом мешканців Привілля провела депутат Луганської обласної ради Надія Осиченко. Задля вирішення своїх проблем люди у різні двері стукають однаково: чи це обранець місцевого або обласного рівня, чи народний депутат.

Ось і до депутата Луганської облради Надії Осиченко мешканці Привілля зверталися не для того, щоб дізнатися про виконання обласного бюджету, а для вирішення власних насущних питань: у когось протікає дах над головою, хтось жаліється на складну ситуацію з водопостачанням, а хто прохає зрізати великі тополі, величезні гілки яких розкинулися на шиферному даху багатоквартирного житлового будинку.

Зазвичай на прийом до Надії Осиченко приходять багато людей. Цього разу до неї звернулося усього шість привільнян. Переважали питання житлово-комунального характеру.
З проханням вирішити питання щодо опалення Привільнянської школи №29 звернулася директор цього навчального закладу Алла Григорьєва. До початку навчального року залишилося менше місяця. Для того, щоб діти навчалися у нормальних умовах, Надія Іванівна пообіцяла допомогти.
Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"