Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

Екологи задоволені роботою Лисичанського склозаводу "Пролетар"

У I півріччі 2011 року завдяки загальній роботі забезпечена стабілізація екологічного стану регіону і отримані певні позитивні показники. Про це повідомляє Державне управління охорони природного довкілля Луганської області.

У сфері поводження з відходами отримана найвища оцінка Александровського полігону від американських експертів. На стадії завершення знаходиться проектування робіт по розчищенню частини русла р. Лугань, тривають роботи по збереженню біорізноманітття.

Пропрацювало питання про створення санітарно-курортних зон на основі лікувальних властивостей природних ресурсів, що лягло в основу створення програми "Луганськкурорт". Для оперативного забезпечення достовірною інформацією ведеться робота із створення автоматизованої системи моніторингу.

За принциповій позиції Держуправління розглядається створення програми з оздоровлення Сіверського Дінця, участі Александровського полігону в Кіотському протоколі, впроваджуються європейські проекти по збереженню ковилових степів.

Також Держуправління ООПС Луганської області позитивно відмічає роботу підприємств "Алчевський коксохімічний завод", Лисичанський склозавод "Пролетар", "Північнодонецьке об'єднання" Азот ".

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"