Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

У Лисичанську готуються до перепису населення

Управління статистики в Лисичанську готується до проведення Всеукраїнського перепису населення, який буде проводиться в 2012 році. В даний момент перевіряються адресне господарство, повнота обліку населення. Якби перепис проводився зараз, то працівникам статистики довелося б постійно запитувати: "Де ця вулиця, де цей будинок"?.

Дуже часто ні на одному будинку немає вказівки вулиці, дома - не пронумеровані. А управління статистики вже дійшло до того, що просить через засоби масової інформації звернутися до голів вуличних комітетів, а також до населення, щоб вони не відмовляли працівникам в допомозі.

Підказували, де продовження вулиці і номера будинків. "Тільки загальними зусиллями мі зможемо якісно провести Всеукраїнський перепис населення", - пояснює Т. А. Сидорчук, начальник управління статистики в м. Лисичанську.

Довідка: правовою основою Перепису населення є Конституція України, Закон України "Про Всеукраїнський перепис населення", законодавство про інформацію, розпорядження Кабміну від 28 липня 2010 р. №1565р.

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"