Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

Сучасний метод ендоскопічної хірургії став доступним і мешканцям нашого міста

Травматологічне відділення Лисичанської лікарні імені Титова отримало від меценатів, залучених мером Лисичанська Сергієм Дунаєвим, сучасне медичне устаткування – артроскопічну стійку для діагностики та виконання малотравматичних хірургічних операцій на колінному суглобі вартістю близько 100 тисяч гривень.

Суттєве зауваження – операція безкоштовна. Пацієнту треба лише придбати витратні матеріали та медикаменти. До речі, у приватних клініках вартість таких операцій коштує у межах 2-3 тисяч гривень.

Таке сучасне медичне оснащення має далеко не кожна лікарня. Певний відсоток оперативних втручань спеціалісти лисичанського травматологічного відділення зможуть проводити з допомогою цієї новітньої методики.

Поява ендовідеохірургічної апаратури здійснила справжній переворот в операційній техніці. Сьогодні ендоскопічні операції широко застосовуються у медичній практиці. Операція на колінному суглобі триває від 15 хвилин до 1 години. Завдяки такому малотравматичному методу стан людини у післяопераційний період не потребує довготривалої реабілітації. Значно знижується відсоток ускладнень.
Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"