Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

Своє професійне свято відзначають працівники торговлі

Згiдно указу Президента України з 1995 року кожної останньої неділі липня своє професійне свято відзначають працівники торгівлі. Завдяки професіоналізму та вмінню працювати з людьми представники галузі торгівлі з кожним днем ​​підвищують рівень надаваних послуг і тим самим покращують умови життя населення нашого міста.

За останнє десятиліття сфера торгівлі багаторазово змінювалася і розвивалася в нових напрямках. На сьогоднішній день, розширюючи спектр послуг, працівники торгівлі вносять величезний вклад у розвиток економіки країни і нашого міста.

Сьогодні в Лисичанському міській раді, в ході апаратної наради, за багаторічну сумлінну працю, значний особистий внесок у торговельне обслуговування населення та високий професіоналізм Почесними грамотами виконкому Лисичанської міської ради були нагороджені кращі з кращих: Зінаїда Пащенко - керівник продовольчого магазину «підвальчик», Світлана Славгородська - керівник магазину «Квіточка», Сумбатов Товмасян - керівник кондитерського цеху ресторану «Адріатика» та Валентина Шипілова - керівник закусочної «Піцерія».

Вітаємо працівників торгівлі з їх професійним святом і бажаємо успіхів, благополуччя, усіляких успіхів і гарного настрою!

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"