Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

Сергій Баранник: «Друге півріччя може бути важким»

Сергій Баранник: «Друге півріччя може бути важким». За 1-е півріччя 2011 року до бюджету міста надійшло доходів на суму близько 128 млн. грн. План по власних надходженнях загального фонду бюджету виконано на 106,9%. Про це повідомив на 17-й сесії Лисичанської міської ради начальник фінансового управління Микола Солодовник.

На перевиконання планових показників по доходах в першу чергу вплинуло надходження з податку на доходи фізичних осіб: при плані 44,1 млн. грн. фактично надійшло 47,5 млн. грн., додатково мобілізовано до міського бюджету 3,4 млн. грн.

Микола Григорович зазначив, що кошти, додатково надійшли до міського бюджету, підуть в першу чергу на покриття дефіциту бюджету в частині захищених статей (заробітна плата працівників бюджетної сфери, оплата енергоносіїв, забезпечення дітей харчуванням), а також частково будуть спрямовані на виконання заявок підприємств комунальної форми власності.

У той же час, секретар Лисичанської міської ради Сергій Баранник зазначив, що незважаючи на досить непоганий результат по першому півріччю, друге півріччя, швидше за все, буде більш важким.

Відповідно, враховуючи обмеженість бюджетного ресурсу та з метою забезпечення засобами захищених статей та першочергових виплат до кінця року, головним розпорядникам коштів місцевого бюджету було рекомендовано забезпечити жорсткий режим економії бюджетних коштів, скоротити не першочергові і виключити неефективні витрати. Рекомендується утримувати штати в рамках затвердженого фонду заробітної плати, а також вжити заходів по економічному використанню енергоносіїв.

Крім того, депутати нагадали керівникам бюджетних установ, що за невиконання зазначених заходів вони несуть дисциплінарну та адміністративну відповідальність згідно чинного законодавства.

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"