Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

Олександр Голуб: «Люди повинні жити так, як вони хочуть»

Сьогодні, 26 липня, у Лисичанської міській раді відбулося засідання комісії з підготовки міста до опалювального сезону. Провели засідання комісії начальник головного управління житлово-комунального господарства Луганської облдержадміністрації Олександр Голуб та заступник лисичанського міського голови Анатолій Калашник. У роботі комісії взяли участь керівники участь керівники комунальних підприємств міста, а так само начальники відділу освіти, управління охорони здоров'я та у правління ЖКГ Лисичанської міської ради.

На початку наради заступник лисичанського міського голови Анатолій Калашник повідомив присутнім, що робота з підготовки міста до зими йде «в цілому як і планували». У той же час, Анатолій Васильович зазначив, що певні труднощі все ж є, зокрема проблема ремонту покрівель. За словами заступника міського голови, згідно чинного законодавства роботи з капітального ремонту покрівель повинні проводитися на умовах співфінансування з мешканцями будинків, тобто власниками житла.

У свою чергу начальник обласного ГУЖКГ Олександр Голуб у своєму виступі підкреслив, що проблеми у комунальників скрізь практично однакові. «У нас є прекрасна програма реформування ЖКГ, але в той же час, у нас є і відсутність фінансування по ній», - зазначив Олександр Іванович.

Олександр Голуб поділився своїм баченням виходу з ситуації в комунальному господарстві ситуації. Так, на думку начальника головного управління ЖКГ області, ключ до вирішення проблеми криється в активізації роботи по створенню ОСББ. «Люди повинні жити так, як вони хочуть. А наша з вами завдання - забезпечити ринок послуг і реалізацію програми реформування ЖКГ », - пояснив Олександр Іванович.

Як підтвердження своїх слів Олександр Голуб навів приклад міста Первомайська, в якому по шляху активного створення ОСББ йдуть вже досить давно і цілком успішно - різницю між будинками в яких є ОСББ і тими, де вони ще не були створені, «помітна буквально неозброєним оком» . «Ставлення людей до будинку свого змінюється прямо на очах», - зазначив Олександр Іванович.

Олександр Голуб також позитивно оцінив роботу міської влади щодо реформування системи теплопостачання. «Лисичанськ реалізує відмінну програму щодо децентралізації системи теплопостачання. І в цьому величезна заслуга керівництва міста », - підкреслив начальник ГУЖКГ області.

В ході наради також було обговорено ряд інших питань, пов'язаних з житлово-комунальним господарством міста.

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"