Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

У Лисичанську оголошений конкурс на кращі об'єкти благоустрою города

У Лисичанську оголошений конкурс на кращі об'єкти благоустрою міста.В зв'язку з майбутнім святкуванням дня міста Лисичанська виконкомом Лисичанської міської ради було прийнято рішення про проведення в липні - серпні поточного 2011 року конкурс на кращі об'єкти благоустрою міста. Також рішенням виконкому було затверджено Положення про конкурс та склад конкурсної комісії.

Організація і проведення доручені управління по здійсненню політики Лисичанської міської ради в галузі житлово-комунального господарства.

Мета конкурсу - комплексний благоустрій територій міста, створення відповідної громадської думки щодо поліпшення робіт зовнішнього благоустрою, більш широкого залучення населення, приватних підприємців та організацій, активізація діяльності комунальних служб в питаннях благоустрою.

У конкурсі можуть взяти участь жителі міста, колективи шкіл, дитячих садів, підприємств приватної форми власності, які подали заявки на участь у конкурсі до 05.08.2011г. в наступних номінаціях: «Кращий двір комунального житлового фонду», «Кращий двір індивідуального житлового фонду», «Кращий шкільний двір», «Кращий детсадовській двір», «Краща територія об'єкта соціального чи побутового призначення приватної форми власності» та «Краща вулиця».
Контролює проведення конкурсу міська комісія, рішення якої приймаються на засіданнях колегіально і оформляються протоколом, під головуванням заступника міського голови Анатолія Калашника.

Міська комісія проводить огляд територій міста, що беруть участь в конкурсі згідно з поданими заявками, і дає оцінку за такими категоріями:
наявність і технічний стан малих архітектурних форм (лавки, урни, дитячі ігрові та спортивні елементи);
утримання зелених насаджень, газонів, клумб;
освітлення території;
стан дорожнього покриття;
санітарний стан території;
участь мешканців у благоустрої території.

У період з 09 по 20 серпня будуть підведені підсумки конкурсу та визначено переможця у кожній номінації. Переможців чекають нагороди.

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"