Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

Лисичанському пологовому будинку - 50!

Лисичанському пологовому будинку - 50! З бажаними гостями, музикою і танцями, з подарунками та привітаннями, по-сімейному затишно і радісно колектив самого першого в житті кожного лісічаніна медичного закладу - міського пологового будинку - святкував свій ювілей. Жінка зазвичай потрапляє в пологовий будинок на короткий період, але саме він найголовніший у її житті. Тут відбувається саме важливе таїнство - радість народження.

За час роботи пологового будинку в ньому з'явилися на світ близько 70 тисяч маленьких лісічан. Деякі, тепер вже солідні й дорослі люди, прийшли на свято вже в якості почесних гостей. До таких, наприклад, відноситься і начальник управління охорони здоров'я Лисичанська Олександр Судьенков. Він від щирого серця привітав колектив з ювілеєм та подякував їм за ті тепло і турботу, якими вони оточують маленької людини з перших хвилин його життя.

Міський голова С. В. Дунаєв побажав колективу нових ідей, нових перемог і досягнень, здоров'я і щастя. Е. Е. Єрьоміна, від імені благодійного фонду «Кришталеве джерело», Ю. А. Бойко і Ю. Я. Іоффе, передала найкращі побажання і привітання. Справжньою несподіванкою став подарунок - лінеомати (пристрій-дозатор введення лікарських речовин). Не скупилися на привітання, добрі слова, подарунки та інші гості. Адже доля кожної родини Лисичанська так чи інакше пов'язана з міським пологовим будинком - хтось сам з'явився тут на світло, хтось вперше взяв тут на руки своїх дітей, звідси вивозили у величезний світ своїх онуків радісні бабусі й дідусі.

Миру в сім'ях та жіночого щастя побажала колективу депутат обласної ради Н. І. Осиченко, а як жінки, яка в цих стінах пізнала радість материнства, найтепліші слова вдячності адресувала тодішньої завідуючої пологового будинку В. Г. Квітці і акушеру Л. Сорокобочке.

Не обійшли увагою і ветеранів, які стояли біля самих витоків і закладали традиції Лисичанського допомоги при пологах. Згадали кожного і для кожного знайшли слова подяки.

Мелодійні пісні, ліричні мелодії і запальні номери самодіяльних колективів дарували святковий настрій і звали у веселий танок. Ніхто і не опирався.

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"