Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

Народний чоловічій ансамбль «Обрій»

Народний чоловічій ансамбль «Обрій» – справжній скарб Лисичанська і Луганщини. У кожному слові, у кожній ноті їх красивих пісень відчувається величезний патріотизм та пошана до найсвятішого – до малої Батьківщини, людської долі, до вічної як світ любові. Де б вони не виступали, їх завжди зустрічають тепло, а проводжають нестихаючими оваціями. У репертуарі ансамблю твори українських та зарубіжних авторів, обробки народних пісень, сучасні естрадні пісні. Особливе місце серед них займає козацька та шахтарська тематика.

Авторами не одного десятка пісень з репертуару «Обрію» є відомі у Лисичанську композитор і керівник ансамблю Борис Малишев та поет і соліст «Обрію» Анатолій Алєксєєнко. Вони знають один одного вже багато років. Їх міцна чоловіча дружба тримається не тільки на творчій взаємодії, а насамперед на такій людській якості, притаманній справжнім друзям, як відданість друг другу та улюбленій справі.

Чоловічий вокальний ансамбль «Обрій» створено у 1998 році. На той час у колективі було усього п’ять учасників – це Борис Малишев, Володимир Бадунь, Анатолій Алєксєєнко, Сергій Соломко, Валерій Філоненко. У такому складі колектив зміг досягти величезних успіхів. І вже через п’ять років ансамблю «Обрій» було присвоєно звання «Народний».

Людей різних професій об’єднала у вокальному ансамблі любов до музики і співу. Поєднання квітучої молодості та поважної зрілості – це щось особливе. Вони дуже гармонійно виглядають разом на сцені, їх професійно підібрані голоси зачаровують неповторним співзвуччям.

Численні нагороди та досягнення народного чоловічого ансамблю «Обрій» - це їх кропітка щоденна праця і любов до музики. «Обрій» є учасником чотирьох Президентських концертів, які проходили у Луганську, Києві, Стаханові, дипломант Всеукраїнського фестивалю шахтарської пісні «Єдина доля», дипломант першого, третього та п’ятого Всеукраїнських фестивалів мистецтв «Слобожанський Спас». А 9 червня 2011 року у номінації «За особистий вклад у розвиток культури та мистецтва Луганщини» «Обрій» став переможцем обласного конкурсу «Людина року», за що був нагороджений Дипломом Луганського обласного благодійного фонду «Благовест» та медаллю Михайла Матусовського. І це далеко не весь перелік їх численних перемог.

Керівник ансамблю «Обрій» Борис Малишев небагатослівний, мрійливий, стриманий чоловік. Але це дуже талановита творча людина, натхненник великого коллективу і, якщо можна так сказати, його душа. У 2010 році за сумлінну працю та високий професіоналізм Бориса Малишева нагороджено Почесною Грамотою та медаллю Кабінету Міністрів України. Завдяки його зусиллям та багаторічним старанням ансамбль, як то кажуть, відбувся. І сьогодні це великий гурт, у якому співають найталановитіші чоловіки міста. За плечима у «Обрія» величезний досвід, який корифеї ансамблю передають молодим учасникам.

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"