Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

Мер Лисичанська Сергій Дунаєв зустрівся з мешканцями південної частини міста

24 червня в школі №12, що у південній частині Лисичанська, відбулася зустріч мера міста Сергія Дунаєва з мешканцями району заводу ГТВ. Міський голова привітав всіх присутніх з Днем молоді і Днем Конституції, та запросив до відкритого конструктивного діалогу, наголосивши при цьому, що місцеві органи самоврядування у нелегких умовах, в яких зараз знаходиться місто, роблять все можливе для того, щоб подолати численні існуючі проблеми.

Загалом зустріч з мешканцями південної частини міста проходила непросто. На зустріч прийшли представники політичних та громадських організацій міста, які не давали спілкуватися мешканцям району заводу ГТВ з міським головою у спокійній обстановці.

Деякі з присутніх в залі нехтуючи нормами поведінки голосно викрикували своє невдоволення. Безкультур’я та неповага взяли верх над здоровим глуздом. І це не залишило байдужими частину городян, які прийшли, щоб звернутися до мера за допомогою. Обурені люди вимагали від представників політичних та громадських організацій не перетворювати зустріч на політичний ринг, а дати змогу спілкуватися з мером у спокійній атмосфері.
Не обійшлося і без приємних моментів. Сергій Володимирович отримав подяку за відкриття дитсадка «Теремок» від батьків малечі, яка має змогу відвідувати садочок, а також від мешканців Привілля.
Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"